Privacy & Cookies Policy
Vebm.nl gebruikt cookies om de gebruikerservaring te verbeteren.OKLees meer

Tel: 06 245 11 770

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

Bestuur

Stefan van Aarle
voorzitter
E: stefan.vanaarle@vebm.nl 

Wiel Schreurs
secretaris en penningmeester
M: +31 (0)6 24511770
E: wiel.schreurs@vebm.nl 

Simon Brouwer
vice-voorzitter
E: simon.brouwer@vebm.nl 

Marcel Vandooren
bestuurslid
E: marcel.vandooren@vebm.nl

Cyriel Hendrix
bestuurslid
E: cyriel.hendrix@vebm.nl

Luc Overhof
bestuurslid
E: luc.overhof@vebm.nl

Nadja Bressers
bestuurslid
E: nadja.bressers@asr.nl

Seph Braun
bestuurslid
E: seph.braun1960@gmail.com

 

 

 

 

Deze website is gemaakt door  62.png